Field Inheritance (3.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие
