Field Inheritance (3.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Advanced
da: Avanceret

en: Both
da: Begge

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Inherit
da: Arv

en: Entity Types
da: Entity-typer

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: List of @type values
da: Liste af @type værdier

en: Tokens for lists of @type values.
da: Tokens for lister af @type værdier.

en: @type type with delta @delta
da: @type type med delta @delta

en: Represents the image in the given image style.
da: Repræsenterer billedet i den givne billedtype.
