Field Inheritance (3.0.1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Type
eu: Mota

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Both
eu: Biak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Inherit
eu: Heredatua

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --
