Field Inheritance (3.0.1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: format
is: forsnið

en: N/A
is: Á ekki við

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Both
is: Bæði

en: About
is: Um

en: - Select -
is: - Velja -

en: -- Select --
is: -- Velja --
