Field Inheritance (3.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
os: Сохранить настройки

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
