Field Inheritance (3.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака
