Field Inheritance (3.0.1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Advanced
vi: Cao cấp

en: Both
vi: Cả hai

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
