Field Inheritance (8.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: N/A
be: Не даступна

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Machine name
be: Машынная назва

en: - Select -
be: - Выбраць -
