Field Inheritance (8.x-1.0-alpha10) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Inherit
sk: Zdediť

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
