Field Inheritance (8.x-1.0-alpha12) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
