Field Inheritance (8.x-1.0-alpha12) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Inherit
tr: Miras

en: -- Select --
tr: -- Seçiniz --
