Field Inheritance (8.x-1.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Advanced
ka: გაფართოებული
