Field Inheritance (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: N/A
pl: niedostępne

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Append
pl: Dołącz

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Inherit
pl: Dziedzicz

en: -- Select --
pl: -- Wybierz --

en: Source Field
pl: Pole źródłowe
