Field Inheritance (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Advanced
jv: Mahir

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -
