Field Inheritance (8.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Inherit
el: Κληρονομικότητα
