Field Inheritance (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Advanced
eo: Specialaj
