Field Inheritance (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Type
et: Liik

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: N/A
et: Puudub

en: Advanced
et: Täpsem

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Inherit
et: Päri

en: -- Select --
et: -- Vali --
