Field Inheritance (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: @label
hy: @label (@column)
