Field Inheritance (8.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: N/A
he: -ללא-

en: Advanced
he: מתקדם

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Inherit
he: תירש
