Field Inheritance (8.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: N/A
hi: एन / ए

en: Advanced
hi: विकसित

en: Are you sure you want to delete %name?
hi: क्या आप आश्वस्त हैं की आप %name डिलीट करना चाहते हैं?

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: - Select -
hi: - चुनें -
