Field Inheritance (8.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Advanced
ja: 高度

en: Append
ja: 末尾に付加

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Prepend
ja: 先頭に付加

en: Inherit
ja: 継承

en: -- Select --
ja: -- 選択 --
