Field Inheritance (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Inherit
kn: ಪಾರಂಪರ್ಯವಾದ
