Field Layout (core) (2.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Select a layout
ar: تحديد التنسيق

en: Fields
ar: الحقول

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: About
ar: حول

en: No field is displayed.
ar: لا يوجد أي حقل معروض.

en: No field is hidden.
ar: لا يوجد أي حقل مخفي.

en: Layout ID
ar: معرف النسق

en: Field Layout
ar: نسق الحقل
