Field Layout (core) (2.0.0) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Select a layout
az: Şalon seç

en: Fields
az: Sahələr

en: Change layout
az: Maketi dəyişdirin

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: No field is displayed.
az: Heç bir sahə göstərilmir.

en: No field is hidden.
az: Heç bir sahə gizlənmir.

en: Layout ID
az: Maket ID-si

[ctx: Plural]
en: Disabled
az: Söndürülüb

en: The Field Layout module allows you to arrange fields into regions on forms and displays of entities such as nodes and users.
az: Field Layout modulu qovşaqlar və istifadəçilər kimi obyektlərin forma və displeylərində sahələri bölgələrə ayırmağa imkan verir.

en: For more information, see the <a href=":field-layout-documentation">online documentation for the Field Layout module</a>.
az: Ətraflı məlumat üçün <a href=":field-layout-documentation">Field Layout modulu üçün onlayn sənədlərə</a> baxın.

en: Field Layout
az: Sahənin Maketi

en: Per-view-mode field layout settings
az: Baxış rejimində sahə düzən parametrləri

en: Allows users to configure the display and form display by arranging fields in several columns.
az: İstifadəçilərə sahələri bir neçə sütunda təşkil etməklə displey və forma ekranını konfiqurasiya etməyə imkan verir.
