Field Layout (core) (2.0.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Change layout
bo: བཀོད་པ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་པ།

en: Layout settings
bo: བཀོད་པ་སྒྲིག་འགོད།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: No field is displayed.
bo: གནས་ཁོངས་ཅིག་ཀྱང་འཆར་མེད།

en: No field is hidden.
bo: གནས་ཁོངས་ཅིག་ཀྱང་སྦས་མེད།
