Field Layout (core) (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Select a layout
da: Vælg et layout

en: Fields
da: Felter

en: Change layout
da: Skift layout

en: Layout settings
da: Layoutindstillinger

en: About
da: Om

en: No field is displayed.
da: Intet felt vises.

en: No field is hidden.
da: Intet felt er skjult.

[ctx: Plural]
en: Disabled
da: Deaktiverede

en: Per-view-mode field layout settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
