Field Layout (core) (2.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Layout settings
el: Ρυθμίσεις διάταξης

en: About
el: Περί

en: No field is displayed.
el: Δεν εμφανίζεται κανένα πεδίο.

en: No field is hidden.
el: Κανένα πεδίο δεν είναι κρυφό.
