Field Layout (core) (2.0.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Select a layout
et: Vali paigutus

en: Fields
et: Väljad

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Layout settings
et: Paigutuse sätted

en: About
et: Programmist

en: No field is displayed.
et: Ühtegi välja ei kuvata.

en: No field is hidden.
et: Ükski väli pole varjatud.

en: Layout ID
et: Paigutuse ID

[ctx: Plural]
en: Disabled
et: Välja lülitatud

en: The Field Layout module allows you to arrange fields into regions on forms and displays of entities such as nodes and users.
et: Field Layout moodul võimaldab välju paigutada vormi regioonidesse ja olemite kuvadesse.

en: Per-view-mode field layout settings
et: Kuvarežiimipõhine väljade paigutus
