Field Layout (core) (2.0.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Select a layout
fi: Valitse taitto

en: Fields
fi: Kentät

en: Change layout
fi: Muuta ulkoasua

en: Layout settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: No field is displayed.
fi: Kenttiä ei näytetä.

en: No field is hidden.
fi: Kenttiä ei ole piilotettu.

[ctx: Plural]
en: Disabled
fi: Ei käytössä
