Field Layout (core) (2.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Select a layout
gl: Seleccionar unha disposición

en: Fields
gl: Campos

en: Change layout
gl: Cambiar a disposición

en: About
gl: Información

en: No field is displayed.
gl: Non se amosa ningún campo.

en: No field is hidden.
gl: No hai ningún campo oculto.
