Field Layout (core) (2.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Select a layout
he: בחר פריסה

en: Fields
he: שדות

en: Change layout
he: שנה פריסה

en: Layout settings
he: הגדרות מערך

en: About
he: אודות

en: No field is hidden.
he: אין אף שדה חבוי.
