Field Layout (core) (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Select a layout
hi: एक ख़ाका को चुनिए

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Layout settings
hi: अभिन्यास स्थापन

en: About
hi: के बारे में

en: No field is displayed.
hi: क्षेत्र प्रदर्शित नहीं है

en: No field is hidden.
hi: कोई क्षेत्र छिपा नहीं  है.
