Field Layout (core) (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Select a layout
lv: Izvēlēties izkārtojumu

en: Fields
lv: Lauki

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: About
lv: Par

en: No field is displayed.
lv: Neviens lauks netiek rādīts.

en: No field is hidden.
lv: Slēptu lauku nav.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti
