Field Layout (core) (2.0.0) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Select a layout
sv: Välj en layout

en: Fields
sv: Fält

en: Change layout
sv: Ändra layout

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: About
sv: Om

en: No field is displayed.
sv: Inga fält visas.

en: No field is hidden.
sv: Inga fält är dolda.

[ctx: Plural]
en: Disabled
sv: Ej aktiverade

en: Allows users to configure the display and form display by arranging fields in several columns.
sv: Tillåter användare att konfigurera visningen och formulärvisningen genom att ordna fält i flera kolumner.
