Field Layout (core) (2.0.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Select a layout
be: Абраць размеркаванне

en: Fields
be: Палі

en: Change layout
be: Змяніць размеркаванне

en: Layout settings
be: Налады размеркавання

en: About
be: Аб

en: No field is displayed.
be: Няма адлюстраваных палёў.

en: No field is hidden.
be: Няма схаваных палёў.

en: Layout ID
be: Ідэнтыфікатар размеркавання

en: Field Layout
be: Размеркаванне палёў
