Field Layout (core) (2.0.0) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Select a layout
ca: Selecciona una disposició

en: Fields
ca: Camps

en: Change layout
ca: Canvia la disposició

en: Layout settings
ca: Opcions de format

en: About
ca: Detalls

en: No field is displayed.
ca: No hi ha cap camp que es mostri.

en: No field is hidden.
ca: No hi ha cap camp amagat.

[ctx: Plural]
en: Disabled
ca: Inhabilitats

en: Allows users to configure the display and form display by arranging fields in several columns.
ca: Permet als usuaris configurar la visualització del camp i del formulari organitzant els camps en diverses columnes.
