Field Layout (core) (2.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Select a layout
cs: Vybrat rozložení

en: Fields
cs: Pole

en: Change layout
cs: Změnit rozložení

en: Layout settings
cs: Nastavení rozvržení

en: About
cs: Popis

en: No field is displayed.
cs: Žádné pole není zobrazeno.

en: No field is hidden.
cs: Žádné pole není skryto.
