Field Layout (core) (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Layout settings
hr: Postavke prikaza

en: About
hr: Opis

en: No field is displayed.
hr: Nema polja za prikaz.

en: No field is hidden.
hr: Nema skrivenih polja.
