Field Layout (core) (2.0.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Select a layout
it: Seleziona un layout

en: Fields
it: Campi

en: Change layout
it: Cambia layout

en: Layout settings
it: Impostazioni del layout

en: About
it: Informazioni

en: No field is displayed.
it: Nessun campo visualizzato.

en: No field is hidden.
it: Nessun campo nascosto.

en: Layout ID
it: ID del layout

[ctx: Plural]
en: Disabled
it: Disattivati
