Field Layout (core) (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: About
lt: Apie

en: No field is displayed.
lt: Nėra rodomų laukelių.

en: No field is hidden.
lt: Nėra paslėptų laukelių.

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungtas
