Field Layout (core) (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Fields
oc: Camps

en: Change layout
oc: Cambiar la mesa en pagina

en: About
oc: A prepaus

en: No field is displayed.
oc: I a pas cap camp d'afichat.

en: No field is hidden.
oc: I a pas cap camp amagat.
