Field Layout (core) (2.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Change layout
sk: Zmeniť vzhľad

en: Layout settings
sk: Nastavenia rozloženia

en: About
sk: Informácie o

en: No field is displayed.
sk: Nie je zobrazené žiadne pole.

en: No field is hidden.
sk: Nie je skryté žiadne pole.

[ctx: Plural]
en: Disabled
sk: Zakázané
