Field Layout (core) (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Fields
vi: Các trường

en: Layout settings
vi: Cấu hình bố cục

en: About
vi: Giới thiệu

en: No field is displayed.
vi: Không có trường nào được hiển thị.

en: No field is hidden.
vi: Không có trường nào bị ẩn.
