Field List Details (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Fields
vi: Các trường

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Date type
vi: Kiểu ngày tháng
