Field List Details (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: File
ar: ملف

en: Required
ar: ضروري

en: Fields
ar: الحقول

en: Address
ar: العنوان

en: unlimited
ar: غير محدود

en: Reference
ar: مرجع

en: About
ar: حول

en: Cardinality
ar: رئيسي

en: Date type
ar: نوع التاريخ
