Field List Details (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Required
cs: Povinné

en: Fields
cs: Pole

en: Address
cs: Adresa

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: unlimited
cs: neomezené

en: About
cs: Popis

en: Date type
cs: Typ data
