Field List Details (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: File
lt: Failas

en: Required
lt: Privalomas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Address
lt: Adresas

en: unlimited
lt: neribotas

en: Reference
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie

en: Date type
lt: Datos tipas
