Field List Details (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: File
fa: فایل

en: Required
fa: اجباری

en: Fields
fa: میدانها

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Reference
fa: ارجاع

en: About
fa: درباره

en: Date type
fa: نوع تاریخ
