Field List Details (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Required
sk: Povinné

en: Fields
sk: Polia

en: Address
sk: Adresa

en: false
sk: nie

en: true
sk: áno

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Reference
sk: Referencia

en: About
sk: Informácie o

en: Date type
sk: Typ dátumu
