Field List Details (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: Required
gu: જરૂરી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: About
gu: વિશે
